Home / Actueel / Vacature Jeugdprofessional 32-36 uur

Vacature Jeugdprofessional 32-36 uur

Prikbord met briefje waarop staat we want you
10 juni 2021

Kom jij ons team versterken?

Wij zijn op zoek naar een Jeugdprofessional voor 32 tot 36 uur per week vanaf 1 september 2021

Centrum voor Jeugd en Gezin Drimmelen Geertruidenberg (CJG DG) geeft advies en ondersteuning bij opvoeden en opgroeien aan ouders, kinderen, jongeren tot 23 jaar en professionals. Ons team bestaat uit ruim 25 Jeugdprofessionals en ondersteunende medewerkers. Zij zetten zich iedere dag in voor kinderen en gezinnen binnen onze gemeenten. Jij, als enthousiaste Jeugdprofessional, bent een onmisbare schakel in onze zorgverlening.

Wat ga je doen?

Als Jeugdprofessional voer je gesprekken met ouders en jeugdigen die hulpvragen hebben. Jij maakt met het gezin/familie een passend ondersteuningsplan. Hierbij ondersteun je hen bij het vinden van oplossingen, het versterken van de eigen kracht en die van het netwerk, het verkrijgen en behouden van regie en bevorder je het veilig opgroeien van de jeugdigen. Je werkt integraal met consulenten uit andere domeinen. Als Jeugdprofessional ben je ook regisseur. Dit houdt in dat je de ingezette ondersteuning coördineert en in overleg met het gezin bepaalt of tussentijds aanpassingen nodig zijn. Je houdt goed zicht op het jeugdhulpaanbod en geeft vanuit je praktijkervaring input over kwalitatief goede en efficiënte voorzieningen jeugdhulp. Een greep uit je taken:

 • Je legt huisbezoeken af en onderzoekt zorgvuldig de hulpvraag en gezinssituatie;
 • Je stelt een plan van aanpak op met het gezin (ondersteuningsplan),waarbij de ondersteuning zoveel mogelijk in de thuissituatie of zo dichtbij mogelijk plaatsvindt;
 • Je bepaalt samen met het gezin de juiste hulp: je geeft, waar nodig, een beschikking af, en/of je verleent zelf hulp, en/of je verwijst naar het voorliggend veld;
 • Je coördineert de zorgverlening en je versterkt de mogelijkheden van het gezin om zelf de regie weer in eigen hand te krijgen;
 • Je voorkomt zwaardere zorg in samenwerking met het voorliggende veld;
 • Je heft een ontwikkelings- of veiligheidsdreiging van een kind/jongere op en stelt indien noodzakelijk een veiligheidsplan op en stemt af met ouders/jongere en relevante partners;
 • Je signaleert onveilige situaties en indien nodig, stel je een Verzoek tot Onderzoek (VTO) op voor de Raad voor de Kinderbescherming.

Wat breng je mee

Als Jeugdprofessional heb je affiniteit met het sociale domein van de gemeente en je hebt specifieke kennis van PGB of GGZ of het voeren van regie na een afgegeven beschikking.

Wanneer kom je in aanmerking

 • Je hebt minimaal een afgeronde relevante hbo opleiding;
 • Je bent in het bezit van een SKJ of BIG registratie;
 • Je hebt aantoonbare relevante ervaring in de jeugdhulpverlening;
 • Je werkt integraal en kijkt breder dan het jeugd(hulp)beleid;
 • Je neemt initiatief, kunt goed luisteren en kan zelfstandig werken;
 • Je durft vragen te stellen en een ander aan te spreken
 • Je kan omgaan met werken onder druk;
 • Je bent in staat om complexe vraagstukken op te pakken;

Competenties als analytisch vermogen, engageren, positioneren, plannen, kwaliteitsgerichtheid, en sterke communicatieve vaardigheden zijn jou op het lijf geschreven.

Wij bieden je

Een uitdagende functie in een gedreven team. BVO CJG is een bedrijfsvoeringsorganisatie die haar taken op grond van de Jeugdwet uitvoert en valt onder de gemeenten Drimmelen en Geertruidenberg. We bieden een eigentijds arbeidsvoorwaardenpakket, collega’s met humor en een werkplek in Geertruidenberg. Je kunt rekenen op een salaris van maximaal €4.406,- per maand op basis van een 36-urige werkweek in functieschaal 10 (conform Cao SGO).

Klinkt goed toch?

Twijfel jij niet langer en denk jij bij ons het verschil te maken? Solliciteer direct! Stuur je CV en motivatie vóór 30 juni per mail naar: s.ros@cjgdg.nl. Voor vragen over de procedure of de inhoud van de functie kun je contact opnemen met Nettie Oomen, manager CJG: 06-58021867 of Anne Richir, Jeugdprofessional: 06-25733705.

De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 13 juli vanaf 12.00 uur.

Ander nieuws

Prikbord met briefje waarop staat we want you

Vacature Jeugdprofessional 32-36 uur

Kom jij ons team versterken? Wij zijn op zoek naar een Jeugdprofessional...
Beeld Open je wereld met jongetje op de wip met handen in de lucht

Nieuwe pleegouders gezocht

Elk kind verdient een veilige en fijne jeugd, maar soms gebeuren er...
Vader en zoon wandelen in het bos

Doe de tekentest

Heerlijk, het is meivakantie! Ga je er lekker op uit in de...
Jongen achter stapel leerboeken met handen in het haar

Tips tegen eindexamenstress

Voor leerlingen van het vmbo, havo of vwo, breken spannende tijden aan....
1 2 3 9