Home / Actueel / Vacature Jeugdprofessional voor 28-36 uur per week

Vacature Jeugdprofessional voor 28-36 uur per week

14 oktober 2021

Kom jij het CJG-team versterken? Wij zijn voor 28 tot 36 uur per week op zoek naar een Jeugdprofessional.

Als Jeugdprofessional voer je gesprekken met ouders en jeugdigen die hulpvragen hebben. Jij maakt met het gezin/familie een passend ondersteuningsplan. Hierbij ondersteun je hen bij het vinden van oplossingen, het verkrijgen en behouden van regie en bevorder je het veilig opgroeien van de jeugdigen. Je werkt integraal met consulenten uit andere domeinen. Als Jeugdprofessional ben je ook regisseur. Dit houdt in dat je de ingezette ondersteuning coördineert en in overleg met het gezin bepaalt of tussentijds aanpassingen nodig zijn. Je houdt goed zicht op het jeugdhulpaanbod en geeft vanuit je praktijkervaring input over kwalitatief goede en efficiënte jeugdhulpvoorzieningen. Een greep uit je taken:

 • Je legt huisbezoeken af en onderzoekt zorgvuldig de hulpvraag, gezinssituatie en het netwerk;
 • Je stelt een plan van aanpak op met het gezin (ondersteuningsplan),waarbij de ondersteuning zoveel mogelijk in de thuissituatie of zo dichtbij mogelijk plaatsvindt;
 • Je bepaalt samen met het gezin de juiste hulp: je geeft, waar nodig, een beschikking af, en/of je verleent zelf hulp, en/of je verwijst naar het voorliggend veld;
 • Je coördineert de zorgverlening en je versterkt de mogelijkheden van het gezin om zelf de regie weer in eigen hand te krijgen;
 • Je signaleert onveilige situaties, maakt waar nodig veiligheidsplannen en stelt een Verzoek tot Onderzoek (VTO) op voor de Raad voor de Kinderbescherming.

Wat breng je mee?

Als Jeugdprofessional heb je affiniteit met het sociale domein van de gemeente, met specifieke kennis van en ervaring in het brede taakveld jeugdhulp.

 • Je hebt minimaal een afgeronde relevante hbo opleiding en bent SKJ of BIG geregistreerd;
 • Je hebt aantoonbare relevante ervaring in de jeugdhulpverlening óf je hebt kennis en affiniteit met PGB-materie;
 • Je handelt vanuit je betrokkenheid bij de jeugdige en het gezin en kunt tegelijkertijd met afstand en overstijgend je taak uitvoeren;
 • Je werkt integraal en kijkt breder dan het jeugd(hulp)beleid;
 • Je neemt initiatief, kunt goed vragen stellen en to the point komen;
 • Je bent proactief, kunt goed plannen en omgaan met werken onder druk;
 • Je bent in staat om complexe vraagstukken op te pakken.

Wie zijn wij?

BVO CJG is een bedrijfsvoeringsorganisatie die haar taken op grond van de Jeugdwet uitvoert, en valt onder de gemeenten Drimmelen en Geertruidenberg. Centrum voor Jeugd en Gezin Drimmelen Geertruidenberg (CJG DG) geeft advies en ondersteuning bij opvoeden en opgroeien aan ouders, kinderen, jongeren tot 23 jaar en professionals. Ons team bestaat uit ongeveer 30 Jeugdprofessionals en ondersteunende medewerkers. Zij zetten zich iedere dag in voor kinderen en gezinnen binnen onze gemeenten. Jij, als enthousiaste Jeugdprofessional, bent een onmisbare schakel in onze zorgverlening.

Wat bieden wij jou

Een uitdagende functie in een gedreven team. We bieden een eigentijds arbeidsvoorwaardenpakket, collega’s met humor en een werkplek in Geertruidenberg. Je kunt rekenen op een salaris van maximaal €4.494,- per maand op basis van een 36-urige werkweek in functieschaal 10 (conform cao SGO). Daarnaast bieden we je een Individueel Keuze Budget (IKB) welke je kan inzetten voor vakantiedagen, opleiding en/of geld. Je krijgt een contract voor de duur van 1 jaar met optie tot verlenging bij goed functioneren.

Naast werk is vakantie en ontspanning belangrijk. Hiervoor heb je (o.b.v. 36 uur) 166,2 uur per jaar te besteden. Ook vinden we jouw toekomst belangrijk. We hebben daarom een goede pensioenvoorziening voor je afgesloten bij ABP.

Klinkt goed toch?!

Twijfel jij niet langer en denk jij bij ons het verschil te maken? Solliciteer direct! Stuur je CV en motivatie vóór 10 november a.s. per mail naar Mevrouw S. Ros: s.ros@cjgdg.nl.

Voor vragen over de procedure of de inhoud van de functie kun je contact opnemen met Nettie Oomen (Manager CJG) via 06 25733697.

De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag18 november.

Ander nieuws

Moeder en dochter in gesprek met koffie in de hand

Vertel eens...wordt vervolgd

In de Week van de opvoeding 2021 stond het thema ‘Vertel eens...
Kleine kinderen spelen met herfstbladeren in het bos

Tips voor de herfstvakantie

Het is herfstvakantie! Tijd om lekker met de kinderen op pad te...

Vacature Jeugdprofessional voor 28-36 uur per week

Kom jij het CJG-team versterken? Wij zijn voor 28 tot 36 uur...
Beel Week Tegen Pesten met thema buitensluiten? Uitgesloten

Week Tegen Pesten

Het begin van het schooljaar is hét moment om te werken aan...
1 2 3 12